...Pracujemy na satysfakcję klienta,
ponieważ Twoje włosy są naszą wizytówką...


O firmie

Atrakcyjny i zadbany wygląd jest najlepszą wizytówką zarówno w kontaktach prywatnych, jak i służbowych. W naszym salonie świadczymy usługi na najwyższym poziomie, gwarantujemy miłą profesjonalną obsługę, jesteśmy dla Was i Waszych włosów. Każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny dbając o jego piękno i zawsze świeży wygląd. Jesteśmy po to, aby spełniać Państwa potrzeby i oczekiwania.

Oferujemy usługi najwyższej jakości od stylizacji nowego wizerunku poprzez koloryzację, strzyżenie, odżywianie zniszczonych włosów, przedłużanie włosów oraz ich zagęszczanie po modelowanie oraz czesanie fryzur okolicznościowych. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą. Wiemy, jak poprawić samopoczucie klienta. Biorąc udział w szkoleniach regularnie zdobywamy wiedzę w zakresie najnowszych trendów strzyżeń i koloryzacji.

Oferując przedłużanie włosów spełniamy marzenia o zachwycających, długich włosach, bez konieczności czekania, aż same urosną. Oferujemy luksus i piękno w najczystszej postaci, na które każdy może sobie pozwolić w klimatyzowanym lokalu. Pracujemy na zadowolenie klientów według najnowszych trendów i mody w wielkim świecie fryzur.